Vdovy – MALÝ SÁL

Kategorie:
Art klub
Datum:
2018-11-29 19:45

Hrajeme 29.–30. 11.

do 12 let nevhodný, titulky, krimi thriller, vstupné: 120 Kč

USA/GBR 2018, režie: Steve McQueen, 129 min.

Vdovy jsou příběhem žen, které nemají téměř nic společného. S výjimkou mrtvých manželů a velkých dluhů, které jim zanechali ze své nezdařené trestné činnosti. A tak musí hodně přitvrdit a bojovat za své přežití. Za tímto velmi intenzivním thrillerem stojí oscarový režisér Steve McQueen (12 let v řetězech) a spisovatelka Gillian Flynn, autorka bestselleru Zmizelá. 

Dnešní Chicago, město špinavé brutálními zločiny a prorostlé korupcí. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně odpraveni při pokusu o loupež hodně velkého balíku peněz. Skoro nic po nich nezůstane, jen jejich vdovy, kterým zanechají hrozivé dluhy u hodně nepříjemných věřitelů. A právě tyto dluhy, vztek a zármutek náhle osamělé ženy spojí dohromady. Pochopí, že když potáhnou za jeden provaz, dokáží všechno. Promění se na velmi schopnou údernou jednotku rozhodnutou vzít své osudy do vlastních rukou.

Předlohou k filmu Vdovy je stejnojmenný populární britský televizní seriál a v hlavních rolích filmového zpracování se představí Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki a Cynthia Erivo.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 29. 11. v 19.45 ZDE

Pá 30. 11. v 19.45 ZDE

Další informace: CinemArt     ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda