po út st čt so ne
 

Volání divočiny

Kategorie:
kino Mír 70
Datum:
2020-03-01 17:45

mládeži přístupný, titulky, rodinný dobrodružný, vstupné: 130 Kč

USA 2020, režie: Chris Sanders, 104 min.

Film Volání divočiny je adaptací legendárního románu Jacka Londona a přináší dobrodružný příběh odvážného psa a jeho nového přítele (Harrison Ford) v časech zlaté horečky na Klondiku.

Volání divočiny vypráví příběh Bucka, psa hýčkaného svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se však rázem změní ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku. Zde je svými novými pány nucen ve psím spřežení tahat hlubokým sněhem těžké sáně. Díky své nezlomné vůli dokáže Buck v těchto drsných podmínkách přežít. Naštěstí se mu nakonec podaří uniknout a najít nového přítele, samotářského dobrodruha Johna Thorntona (Harrison Ford). Po jeho boku zjistí, že díky svým přirozeným psím instinktům dokáže v nehostinné divočině nejen přežít, dokonce v tomto novém a svobodném životě nachází i zalíbení.

Příběh odvážného psa Bucka a jeho přátel napsal na začátku 20. století slavný americký spisovatel Jack London a je to jeho nejčtenější kniha.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 27. 2. v 17.45 ZDE

Pá 28. 2. v 17.45 ZDE

So 29. 2. v 17.45 ZDE

Ne 1. 3. v 17.45 ZDE

Další informace: Cinemart     ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda