po út st čt so ne
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
 

Muzikálové Swingobraní

Swingobrani2020_uvod
Kategorie:
Městské divadlo
Datum:
2020-10-03 19:00

vstupné: 160 Kč v přdprodeji, 190 Kč na místě, důchodci a studenti 140 Kč, děti do 10 let zdarma

Předprodej: TIC Krnov, on-line lze vstupenky zakoupit ZDE

BigBand Krnov, stálice krnovského hudebního nebe, vás srdečně zve k návštěvě tradičního koncertu swingové hudby v netradičním říjnovém termínu.
Letošní Swingobraní je věnováno muzikálovým melodiím z celého světa, a proto jsme pro vás koncert zpestřili také exklusivními hosty, kteří mají s tímto žánrem něco, více či méně, společného.

Prvním z nich je Lada Soukupová, rodačka z Krnova, Diva, která má bohaté osobní zkušenosti z české muzikálové scény a je tedy osobou z nejpovolanějších. V současné době intenzivně spolupracuje s jiným swingovým uskupením, a to Orchestrem Karla Vlacha, doprovází jako vokalistka Marii Rottrovou či Helenu Vondráčkovou a účinkuje s vokální skupinou KrisKros. Věnuje se také pedagogické činnosti a předává zkušenosti studentům na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Krnovskému publiku je známa především spoluprací s Dechovým orchestrem mladých Krnov.

Druhým milým hostem je vokální uskupení The Puzzles, skupina založená v roce 2013 v Ostravě (tehdy jako „Ostravský vokální oktet“), složená z dlouholetých zpěváků ostravských hudebních těles. Zaměřuje se především na populární repertoár v netradičních vokálních úpravách s příležitostným doplněním o některé akustické nástroje jako kytara, perkuse apod. Toto hudební těleso si běžně vystačí „A cappella“, ale pro vás exkluzivně nabídne i několik skladeb ve spolupráci s BigBandem Krnov.


 

Městské divadlo Krnov nabízí „NÁKUP VSTUPENEK PŘES INTERNET“. Přečtěte si všeobecné obchodní podmínky.

Při nákupu vstupenek vyčkejte, až se Vám zobrazí potvrzení o celé transakci, nejenom o zaplacení na Go-Pay! Při předčasném opuštění stránky Vám vstupenka nepřijde a zůstane v reklamačním fondu Go-Pay. Při kontrole v divadle je možno předložit vstupenky vytištěné nebo je ukázat na displeji chytrého telefonu.

 

 
 

Powered by iCagenda