po út st čt so ne
  • Městské divadlo 28. 6. 2018 v 19:00 hodin

Assassin’s Creed – LETNÍ KINO

Kategorie:
kino Mír 70
Datum:
2017-07-15 21:30

do 12 let nevhodný, dabing, akční sci-fi, vstupné: 80 Kč

USA/UK/FR/HK 2016, režie: Justin Kurzel, 115 min.

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti.

Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.

Film Assassin’s Creed vznikl na základě stejnojmenné slavné herní série a vedle Michaela Fassbendera se ve filmu představí další uznávaní herci Marion Cotillard, Jeremy Irons a Brendan Gleeson.

Rezervace vstupenek:

Čt 13. 7. ve 21.30

So 15. 7. ve 21.30

Vstupenky lze zakoupit pouze v den konání akce v pokladně kina Mír 70 Krnov!

Další informace: CinemArt ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda