po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Patrik Hartl: Hvězda

hvezda_EH_uvod
Kategorie:
Městské divadlo
Datum:
2019-10-27 19:00

One woman show Evy Holubové

Studio DVA divadlo, www.studiodva.cz

Vstupné: 320/350 Kč, 50% sleva ZTP, děti a studenti

Předprodej: TIC Krnov, on-line lze vstupenky zakoupit ZDE

délka představení 100 min. bez přestávky

Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života. HVĚZDA s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu...

V rozhovoru pro Deník se dozvídáme:

„Hvězda je smutný příběh opuštěné ženské, která se ale nikdy nevzdává. Je bojovná, temperamentní, vtipná, takže se s ní není možné nudit," říká režisér Hartl, který se při psaní nechal inspirovat vlastnostmi své matky a sestry. „Vytvořil jsem jakousi oslavu ženy, heroiny, která je z běžného lidu. Nikdy nic zvláštního nedokázala, pětatřicet let bojovala v oblastním divadle, aby mohla dělat, co ji baví – tedy hrát před lidmi. Proslaví se až díky televiznímu seriálu, kde ztvárňuje roli, která diváky nadchne. Ze dne na den se stane známou tváří, ale není připravená jak na média, která po ní najednou jdou, tak na zradu muže."

„Manžel Vendulky Vaníčkové, jak se hrdinka jmenuje, prostě kouká po mladších, jak už to v životě bývá," navázala na režiséra Eva Holubová. „Ona si to ani neuvědomuje, proto se nevzdává, a je neuvěřitelně směšná a odhodlaná. Co máme společného? Obě víme, že prohraná bitva není prohraná válka," vypráví o své roli herečka.

Hraje: Eva Holubová

Ze záznamu: Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Marek Eben, Monika Zoubková, Jan Rosák, Michal Slaný, Jiří Mádl, Jana Stryková, Jaroslav Satoranský, Kryštof Hádek, Patrik Hartl, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Petr Křiváček, Jakub Kohák, Bohdan Tůma, Kristýna Nováková, Jiří Pomeje, Miloš Pokorný, Roman Ondráček

Režie: Patrik Hartl

 

Městské divadlo Krnov od 1. 9. 2019 nabízí novou službu „NÁKUP VSTUPENEK PŘES INTERNET“. Přečtěte si všeobecné obchodní podmínky.

Při nákupu vstupenek vyčkejte, až se Vám zobrazí potvrzení o celé transakci, nejenom o zaplacení na Go-Pay! Při předčasném opuštění stránky Vám vstupenka nepřijde a zůstane v reklamačním fondu Go-Pay. Při kontrole v divadle je možno předložit vstupenky vytištěné nebo je ukázat na displeji chytrého telefonu.

 

 
 

Powered by iCagenda