po út st čt so ne

Nádech pro lásku

Kategorie:
kino Mír 70
Datum:
2017-12-13 20:00

do 12 let nevhodný, titulky, životopisné drama, vstupné: 110 Kč

GBR 2017, režie: Andy Serkis, 117 min.

Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické.

Víc než cokoliv jiného, touží Robin po světě bez nemocničního lůžka. Diana se rozhodne za něj bojovat a splnit mu jeho přání za každou cenu. Přes odpor doktorů odváží Robina z nemocnice.

Láska mladých manželů je mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy dalším lidem. 

Životopisný romantický příběh Nádech pro lásku je natočen podle skutečného příběhu rodičů Jonathana Cavendishe, který je producentem filmu. Scénář napsal William Nicholson, který má na svém kontě dvě nominace na Oscara (Gladiátor, Bídníci, Everest). Režie se ujal Andy Serkis (trilogie Pán prstenů, King Kong), pro kterého je film režijním debutem. V hlavních rolích excelují Andrew Garfield (Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny - nominace na Oscara, Amazing Spiderman) a Claire Foy, držitelka Zlatého Globu pro nejlepší herečku za seriál The Crown.

Rezervace vstupenek:

Po 11. 12. ve 20.00 ZDE

Út 12. 12. v 17.45 ZDE

St 13.12. ve 20.00 ZDE

Další informace: Bioscop      ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda