po út st čt so ne
24
31

Aktualizace opatření pro zabránění šíření infekce COVID-19

6. 5. 2020 14.00

  • Do odvolání budou pro veřejnost uzavřena jednotlivá střediska – Městské divadlo Krnov, Art klub kina Mír 70, Koncertní síň sv. Ducha Krnov a Středisko ekologické výchovy.
  • Naplánované aktivity a programy nebudou realizovány v plánovaných datech, náhradní termíny a možnosti vracení vstupenek jsou postupně aktualizovány na www.mikskrnov.cz
  • Pro kontakt s jednotlivými pracovníky využijte e-maily a telefony uvedené na našich stránkách, osobní návštěvy nebudou nyní umožněny.
  • Provoz kina bude zahájen v pondělí 11. 5. 2020, bližší informace na www.kinokrnov.cz
  • Provoz Městského muzea Krnov bude zahájen v úterý 12. 5. 2020, bližší infomrace na www.muzeumkrnov.cz

Vracení vstupenek:

Spolu s jednotlivými umělci a interprety se snažíme nalézt náhradní termíny tak, abychom nemuseli jednotlivá představení rušit. Víme, že pro mnohé z Vás je současná situace nelehká a složité je i plánovat akce a aktivity v horizontu půl roku a více. Rádi bychom Vás ujistili, že vstupenky na představení, která nebyla (případně ještě nebudou) v původních termínech odehrána zůstanou v platnosti při změně termínu, ale bude je možné i vrátit. Na řešení situace stále pracujeme, ale prozatím platí, že:

  • Od 28. dubna lze v Turistickém informačním centru Krnov vrátit vstupenky na všechny akce pořádané MIKS Krnov, které byly v TIC Krnov zakoupené a to do 30. června 2020. Upozorňujeme na změnu sídla TIC (Hobzíkova 11/13, tel. 554 697 697). Vstupenky na akce, u kterých se jedná o náhradním termínu, zůstávají v platnosti. Je nutné sledovat aktuální informace na našich stránkách, kde budou zveřejněny nové termíny představení.
  • Vstupenky zakoupené on-line lze vrátit jen na základě zaslání potvrzení o platbě a kopie vstupenek včetně čísla účtu, na který se má platba vrátit, na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Vracení vstupenek na představení 3v1, které byly zakoupeny v pokladně kina, bude probíhat od 11. 5. do 30. 6. v pokladně kina, vždy v čase 17.00–20.00 hod.

Dárkové poukazy

Pokud jste vlastníky dárkových poukazů pro rok 2020, upozorňujeme, že jejich platnost je prodloužena z 31. 8. až do 30. 11. 2020!

 

Omezení související s COVID-19 komplikují realizaci kulturních akcí po celé zemi. Velké letní festivaly sice letos nebudou, ale pořadatelé kulturních akcí se nevzdávají. Tato situace se nevyhnula ani našemu městu, ale Krnované o kulturní akce v průběhu léta nepřijdou. MIKS Krnov pro veřejnost připravilo sérii koncertů pod názvem: „Náš pááááteček, aneb v létě nikam nespěcháme“, které budou realizovány na různých místech Krnova.
„Letošní léto budeme převážně trávit doma, a proto bychom rádi obohatili páteční večery živými koncerty na veřejně přístupných místech našeho města. Návštěvníci si tak budou moci každý pátek vychutnat u kávy nebo drinku příjemný hudební zážitek,“ řekla o plánované akci ředitelka MIKS Krnov Petra Manczalová.

V programu je připravena široká paleta stylů a žánrů a obyvatelům i návštěvníkům města se představí jak místní umělci, tak i hráči a soubory známých jmen. Jednotlivé koncerty budou zveřejňovány na těchto stránkách, nebo facebookovém profilu MIKS Krnov a jelikož se jedná o akce pod širým nebem, jejich konání bude závislé na povětrnostních podmínkách.

 

koncert v rámci akce „Náš pááááteček, aneb v létě nikam nespěcháme“

Památník Leopolda Bauera, Hobzíkova ul., pá 7. 8. od 18.00 hodin

Vstup volný

Svérázná, energická, ztřeštěná a s osobitým humorem… takto trefně popsala redaktorka Musicserveru písničkářku Kateřinu Koulákovou, které nikdo neřekne jinak jak KACZI. Interpretka beskydského alternativního pop-folku kolem sebe shromáždila muzikanty, kteří obohatili písničkové formy o rytmy worldmusic, blues i funky, ale často vystupuje i sama a zúročuje tak svou buskerskou zkušenost i multiinstrumentální nadání.

 

Přehled kulturních programů realizovaných MIKS Krnov v srpnu si můžete ve formátu PDF (527 kB) stáhnout ZDE

koncert v rámci akce „Náš pááááteček, aneb v létě nikam nespěcháme“

Smetanovy sady, trávníky před gymnáziem, 14. 8. 2020 18.00–22.00 hodin

Vstup: zdarma

Po červencové premiéře vás znovu pořadatelé zvou na obytné trávníky ve Smetanových sadech, kde si budete moci užít posezení s přáteli za doprovodu pohodové muziky, i s nabídkou míchaných koktejlů. Pro pohodlnější posezení nezapomeňte deku s sebou.