po út st čt so ne

Aktualizace opatření pro zabránění šíření infekce COVID-19

6. 5. 2020 14.00

  • Do odvolání budou pro veřejnost uzavřena jednotlivá střediska – Městské divadlo Krnov, Art klub kina Mír 70, Koncertní síň sv. Ducha Krnov a Středisko ekologické výchovy.
  • Naplánované aktivity a programy nebudou realizovány v plánovaných datech, náhradní termíny a možnosti vracení vstupenek jsou postupně aktualizovány na www.mikskrnov.cz
  • Pro kontakt s jednotlivými pracovníky využijte e-maily a telefony uvedené na našich stránkách, osobní návštěvy nebudou nyní umožněny.
  • Provoz kina bude zahájen v pondělí 11. 5. 2020, bližší informace na www.kinokrnov.cz
  • Provoz Městského muzea Krnov bude zahájen v úterý 12. 5. 2020, bližší infomrace na www.muzeumkrnov.cz

Vracení vstupenek:

Spolu s jednotlivými umělci a interprety se snažíme nalézt náhradní termíny tak, abychom nemuseli jednotlivá představení rušit. Víme, že pro mnohé z Vás je současná situace nelehká a složité je i plánovat akce a aktivity v horizontu půl roku a více. Rádi bychom Vás ujistili, že vstupenky na představení, která nebyla (případně ještě nebudou) v původních termínech odehrána zůstanou v platnosti při změně termínu, ale bude je možné i vrátit. Na řešení situace stále pracujeme, ale prozatím platí, že:

  • Od 28. dubna lze v Turistickém informačním centru Krnov vrátit vstupenky na všechny akce pořádané MIKS Krnov, které byly v TIC Krnov zakoupené a to do 30. června 2020. Upozorňujeme na změnu sídla TIC (Hobzíkova 11/13, tel. 554 697 697). Vstupenky na akce, u kterých se jedná o náhradním termínu, zůstávají v platnosti. Je nutné sledovat aktuální informace na našich stránkách, kde budou zveřejněny nové termíny představení.
  • Vstupenky zakoupené on-line lze vrátit jen na základě zaslání potvrzení o platbě a kopie vstupenek včetně čísla účtu, na který se má platba vrátit, na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Vracení vstupenek na představení 3v1, které byly zakoupeny v pokladně kina, bude probíhat od 11. 5. do 30. 6. v pokladně kina, vždy v čase 17.00–20.00 hod.

Dárkové poukazy

Pokud jste vlastníky dárkových poukazů pro rok 2020, upozorňujeme, že jejich platnost je prodloužena z 31. 8. až do 30. 11. 2020!

 

Přehled kulturních programů realizovaných MIKS Krnov v září si můžete ve formátu PDF (1 603 kB) stáhnout ZDE

MIKS Krnov si dovoluje vyzvat prodejce, kteří mají zájem o prodejní místo na adventních trzích, aby se prostřednictvím níže přiložených souborů seznámili s novými pravidly a podmínkami a na základě toho zaslali svou přihlášku na uvedenou adresu.

Adventní trhy budou v letošním roce probíhat od neděle 5. 12. 2021 do soboty 11. 12. 2021. Připravovaný program se zaměřuje na všechny věkové kategorie, účinkovat budou známé i místní kapely a soubory.

Na tuto akci sháníme zájemce o stánkový prodej. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .DOC pro program Word, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 24. září 2021.

POZOR, před odesláním přihlášky se seznamte s letošními Pravidly adventních trhů města Krnova, které jsou nedílnou součástí přihlášky a jsou závazná!

Přihlášky zasílejte paní Janě Mojžíšové prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na poštovní adresu MIKS Krnov, nám. Míru 1/14, 794 01 Krnov.

Bližší informace získáte na telefonním čísle 554 614 706.

 

Památník Leopolda Bauera, čtvrtek 23. 9. od 16.00

Vstup volný

koncert se koná pouze za příznivého počasí