po út st čt so ne
24
31

Omezení související s COVID-19 komplikují realizaci kulturních akcí po celé zemi. Velké letní festivaly sice letos nebudou, ale pořadatelé kulturních akcí se nevzdávají. Tato situace se nevyhnula ani našemu městu, ale Krnované o kulturní akce v průběhu léta nepřijdou. MIKS Krnov pro veřejnost připravilo sérii koncertů pod názvem: „Náš pááááteček, aneb v létě nikam nespěcháme“, které budou realizovány na různých místech Krnova.
„Letošní léto budeme převážně trávit doma, a proto bychom rádi obohatili páteční večery živými koncerty na veřejně přístupných místech našeho města. Návštěvníci si tak budou moci každý pátek vychutnat u kávy nebo drinku příjemný hudební zážitek,“ řekla o plánované akci ředitelka MIKS Krnov Petra Manczalová.

V programu je připravena široká paleta stylů a žánrů a obyvatelům i návštěvníkům města se představí jak místní umělci, tak i hráči a soubory známých jmen. Jednotlivé koncerty budou zveřejňovány na těchto stránkách, nebo facebookovém profilu MIKS Krnov a jelikož se jedná o akce pod širým nebem, jejich konání bude závislé na povětrnostních podmínkách.