po út st čt so ne
6
13
20
27

Čtvrtek 5. 10. – vernisáž prací studentek oboru Uměleckořemeslné zpracování textilu Střední školy průmyslové Krnov spojena s módní přehlídkou – začátek v 16.00 hod.

Studentky jednoho z mála oborů, který stále připomíná textilní tradice v Krnově představí své ročníkové práce. Nejen tkané šátky, sukně s tkaným páskem, gobelíny, vyšívané tapisérie, ale i paličkované klobouky mohou obdivovat návštěvníci každoroční výstavy. Tentokrát bude většina děl vytvořena v černobílé variantě. 

Výstava potrvá od 6. 10. do 26. 11. 2017 denně 8.00–18.00 hodin (mimo pondělí)

 

Termín výstavy: 10.11. - 31.12.

Srdečně zveme na záhájení výstavy ve čtvrtek 9.11. v 17:00 hodin. Výstava je realizovaná v rámci projektu "Umění nás spojuje".

Marian Molenda
Polský výtvarník žijící v Nise, věnuje se malbě a plastice. Ve své tvorbě se věnuje realizaci pomníků, drobné i monumentální plastice, kresbě a malbě. Zúčastnil se mnoha samostatných i kolektivních výstav v PL i zahraničí, velice rád vystavuje v Krnově, především díky svým přátelům z řad krnovských výtvarníků.

Lubomír Otisk
Sochař a malíř, rodák z Lichnova, aktuálně žije v Olomouci. Jeho tvorba je specifická svoji pochmourností, ale i výjevy připomínající fantasy filmy. Mimo studia kamenosochařství na SUŠP v Uherkém Hradišti a sudia výtvarné výchovy pro ZUŠ a SŠ na pedag. fakultě UP v Olomouci absolvoval studia na ZUŠ Krnov pod vedením paní Květoslavy Herníkové.

Termín výstavy: 28.11. - 10.12.2017

Tradiční prodejní výstava adventních věnců a vánočních dekorací. Otevřeno i v pondělí 4.12.