po út st čt so ne
20

Tradiční jarmark ke Dni Země – Hl. náměstí 22. 4. 2023

MIKS Krnov pořádá další ročník Tradičního jarmarku ke Dni Země. V letošním roce se potkáme na krnovském Hlavním náměstí v sobotu 22. dubna.

Na tuto akci sháníme zájemce o stánkový prodej. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 14. dubna 2023.

 

CIRKULUM – Hl. náměstí 3. 6. 2023

V Krnově proběhne v letošním roce nová akce zaměřená na prezentaci pouličního umění. Nový cirkus, divadlo, zábava a umělci z domácí i zahraniční scény. Uvidíte pouliční novocirkusové umělce, kteří účinkují po celém světě.

Na tuto akci sháníme prodejce občerstvení a nápojů. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 30. dubna 2023.

 

Dobré srdce Krnova – Městský park (u Městských lázní) 5. 8. 2023

Hledáme prodejce občerstvení, nápojů, tradičních řemeslných výrobků, rukodělných výrobků, hraček a suvenýrů na tradiční akci, která slouží nejen k pobavení občanů i návštěvníků Krnova, ale zároveň pomáhá sehnat finanční prostředky pro handicapované spoluobčany.

Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 31. května 2023. 

 

Krnovské hudební slavnosti – Městský park (u Městských lázní) 8.–9. 9. 2023

22. ročník největší krnovské kulturní akce po několika letech mění prostor své festivalové části. Hledáme pouze prodejce občerstvení a nápojů s vlastními stánky. Preferujeme prodejce pro oba dva dny.

Pokud se chcete zúčastnit, můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku (ve formátu .XLS pro program Excel, nebo jako PDF pro vytištění a vyplnění ručně). Uzávěrka přihlášek proběhne 30. června 2023. 

 

Bližší informace získáte na telefonním čísle 554 614 706, nebo na kontaktech uvedených na jednotlivých přihláškách.