po út st čt so ne

 

Čas prázdnin se nezadržitelně blíží, stejně jako období plánování dovolených, výletů nebo návštěv různých hudebních festivalů, které bezesporu k letnímu času patří. Ale tato pohodová letní atmosféra nemusí skončit posledním srpnem. Pojďme si prázdniny pomyslně prodloužit a ukončit je již tradičním čtyřdenním hudebním maratonem: Krnovskými hudebními slavnostmi, které letos připadají na 7.–10. 9. 2017.

Blíží se již 16. ročník akce s nabitým programem... Rybičky 48, LIPO, David Koller, Jelen nebo Věra Martinová a Dalibor Janda to jsou kapely a interpreti právem patřící mezi stálice české populární hudební scény a proto nesmí na letošním ročníku chybět. 

Chybět nebudou také jak Zahajovací koncert, tak i Závěrečný koncert, které se ponesou ve velkém stylu.

V Koncertní síni ve čtvrtek 7. 9. 2017 od 18:00 hodin odstartuje KHS 2017 jedinečný koncert vážné hudby DIVY LÁSKY A HUDBY v podání předních operních pěvkyň Andrey Kalivodové, Pavlíny Senić a Terezy Mátlové. 

O závěrečnou tečku za tímto hudebním maratonem se postarají společným vystoupením kapela ČECHOMOR a Janáčkova filharmonie Ostrava – pod taktovkou dirigenta Jana Kučery, a to 10. 9. 2017, v čase od 19:00 hod. 

Předprodej vstupenek pro oba velké koncerty bude zahájen 17. 7. 2017 v Turistickém informačním centru Krnov, Hlavní náměstí 25, tel. 554 614 612. 

 

 

Náš facebook už to ví! Koho přivítáme v Krnově letos?