Omlouváme se, ale za stávajících pravidel pro pořádání veřejných akcí jsme znovu nucení změnit termín akce.

Představení bude uvedeno v neděli 15. 11. 2020 v 19.00 hod.

V současné době je (s ohledem na kapacitu divadla) prodáno více vstupenek, než je maximálně povolený limit pro pořádání akcí ve vnitřních prostorách.

Stávající vstupenky zůstávají v platnosti, případně je do konce října můžete vrátit v místě zakoupení (pokladna kina Mír 70, v otevírací době kina, vstupenky zakoupené on-line lze vrátit jen na základě zaslání potvrzení o platbě a kopie vstupenek včetně čísla účtu, na který se má platba vrátit, na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Omlouváme se za způsobené komplikace.

 

VYPRODÁNO! 

Případně vrácené vstupenky budou uvolněny do prodeje 30 minut před začátkem představení v pokladně divadla.

Vstupné: 390/350/300 Kč

Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová se potkaly náhodou, ale už léta jsou kamarádkami. Na internetu vytvořily pořad Tři v jednom, ve kterém přehrávají různé situace ze života, a mají s ním nebývalý úspěch. Spojení těchto dam je fenoménem ve světě humoru a válcuje internet, sociální sítě i poslechovost Evropy 2.

Aktuálně si vám dovolují představit unikátní projekt vlastní zábavnou talkshow 3v1 s moderátorem, ve které si rozhodně neberou servítky a žádné téma pro ně není tabu. Návštěvníci talkshow si užijí neopakovatelnou atmosféru a jedinečný humor Tři v jednom.

Program není vhodný pro diváky mladší 15 let.