po út st čt so ne

Hrajeme 19.–22. 7.

přístupný, dabing, animovaná komedie, vstupné: 80 Kč

USA 2018, režie: Will Gluck, 95 min.

Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 19. 7. v 16.30 ZDE

Pá 20. 7. v 16.30 ZDE

So 21. 7. v 16.30 ZDE

Ne 22. 7. v 16.30 ZDE

Další infromace: Falcon      ČSFD                                 Ke stažení: omalovánky a aktivity

 

Hrajeme 23.–25. 7.

mládeži přístupný, dabing, animovaná pohádka, vstupné: 80 Kč

UKR 2018, režie: Oleh Malamuzh, 85 min.

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu a na první pohled se do ní zamiluje.  Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, strašlivý čaroděj Chornomor potřebuje Milinu moc lásky, aby ji přeměnil v magickou temnou sílu. Vykouzlí proto obrovský vír a unese Milu přímo před Ruslanovýma očima. Ten nemá ani tušení, že Mila je dcerou krále.  Ruslan se bez okolků vydává na záchranu své milé. Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry?

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 23. 7. v 16.00 ZDE

Út 24. 7. v 16.00 ZDE

St 25. 7. v 16.00 ZDE

Další informace: Bohemia MP     ČSFD

 

Hrajeme 30. 7. – 1. 8.

mládeži přístupný, dabing, rodinná fantasy, vstupné: 80 Kč

DEU 2018, režie: Dennis Gansel, 110 min.

Jim je docela obyčejný kluk s tak trochu neobyčejným příběhem. Jako malý se ocitl v Jasmánii, malém ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct.Jeho nejlepším kamarádem je strojvůdce Lukáš, hrdý majitel parní lokomotivy Emy. Tahle nerozlučná trojice jednoho dne poslechne volání dálek a vydávají se do světa. Jejich cesta je zavede do Mandaly. Tam se dozví, že císařova dcera Li Si byla unesena. Nešťastný panovník je požádá o pomoc při její záchraně. Stopy ztracené princezny je vedou přes moře a hory až do bájného dračího města Žalmánie. Netuší, že jejich dobrodružné pátrání zdaleka nekončí. Čeká je mnoho zkoušek, nebezpečných překážek a tajuplných hádanek.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 30. 7. v 16.30 ZDE

Út 31. 7. v 16.30 ZDE

St 1. 8. v 16.30 ZDE

Další informace: Bioscop     ČSFD

 

Hrajeme 26.–29. 5.

mládeži přístupný, dabing, animovaná komedie, vstupné: 2D 80 Kč, 3D 100 Kč

USA/GBR 2018, režie: John Stevenson, 90 min.

Dobrodružná detektivní animovaná komedie Sherlock Koumes líčí největší případ sádrové verze legendárního detektiva. Kdo jiný by měl vyšetřovat hromadné mizení zahradních trpaslíků?

Kdo by chtěl, proboha, krást trpaslíky? Je to skutečně praštěná otázka, pokud ovšem taky nejste sádrová ozdoba nějaké zahrádky a nejde vám tím pádem o kejhák. Naštěstí se po okolí potuluje jistý detektiv Sherlock, který se do řešení téhle záhady pustí s nasazením sobě vlastním. Škoda jen, že je taky ze sádry. Animovaná komedie Sherlock Koumes volně navazuje na úspěšnou trpasličí shakespearovskou adaptaci Gnomeo a Julie, jen žánr romantického dramatu nahrazuje detektivkou.

Gnomeo a Julie mají po líbánkách a jejich vztah přirozeně trochu vystřízlivěl. Navíc se s hromadou dalších trpaslíků přestěhovali do zahrádky v centru Londýna a jsou z toho všeho lehce vystresovaní. Míra napětí překročí únosnou mez ve chvíli, kdy Gnomeo provede klukovinu, aby Julii zaimponoval. Ta se s ním strašně pohádá a následně oba zjistí, že zatímco si vyměňovali názory, jejich přátelé beze stopy zmizeli. V tu chvíli se na scéně naštěstí objeví Sherlock Koumes se svým druhem Watsonem, jelikož mizení zahradních trpaslíků se Londýnem šíří jako epidemie, a oni jsou těmi pravými, kdo má v úmyslu tenhle ukrutný zločin vyřešit. Společně s Gnomeem a Julií se vydávají na zábavnou a strastiplnou pouť, která jejich sádrové Já prověří víc než důkladně.

Zatímco na plátně se to bude hemžit trpaslíky, v pozadí filmu stojí samí obři. Produkoval ho zpěvák a skladatel Elton John, který Sherlocku Koumesovi věnoval speciální aranže svých největších hitů. Režie se ujal tvůrce první Kung Fu Pandy John Stevenson a první ligu hraje i herecké obsazení, ať už v originále (Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt), tak i v českém znění (David Novotný, Eliška Balzerová, Pavel Liška).

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 26. 7. v 16.15 2D ZDE

Pá 27. 7. v 16.15 3D ZDE

So 28. 7. v 16.15 2D ZDE

Ne 29. 7. v 16.15 3D ZDE

Další informace: CinemArt     ČSFD