po út st čt so ne

Hrajeme 21.–22. 9.

mládeži přístupný, dabing, animovaný rodinný, vstupné: 120 Kč

CAN 2019, režie: Kevin Johnson, 87 min.

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

So 21. 9. v 15.30 ZDE

Ne 22. 9. v 15.30 ZDE

Další infomrace: Vertical Ent.      ČSFD

 

Hrajeme 25. 9.

mládeži přístupný, pásmo animovaných pohádek, vstupné: 40 Kč

ČR. 73 min.

Pásmo animovaných pohádek pro nejmenší diváky

  • Jak Křemílek a Vochomůrka měli trápení s rakem
  • Jak Cipísek chránil jelení studánku
  • Jak Křemílek a Vochomůrka nevěděli co se děje
  • Jak si Rákosníček popletl všechny vody
  • Pan Tau a samá voda
  • Divoké sny Maxipsa Fíka – O minifíkovi

Nákup a rezervace vstupenek:

St 25. 9. v 9.30

Vstupenky na toto představení lze zakoupit pouze v pokladně kina Mír 70 Krnov před začátkem projekce.

Hrajeme 28.–29. 9.

mládeži přístupný, dabing, animovaný, vstupné: 110 Kč

CAN 2018, režie: Ross Venokur, 97 min.

Co mají společné Sněhurka, Šípková Růženka či Popelka? Všechny jsou zamilované do Prince Krasoně. Ještě když byl malý chlapec,  zlomyslně ho zaklela zlá královna. Od té doby se do něj každé děvče v království beznadějně zamiluje.

Aby zlomil kletbu a našel pravou lásku, vydá se na dobrodružnou cestu. Společnost mu dělá neznámý cizinec Lenny, o kterém ani netuší, že je to ve skutečnosti děvče Lenore, převlečené za chlapce, a jediné děvče v zemi, na kterou kletba neplatí.

Pohádka od tvůrců Shreka přinese vtipný příběh pro celou rodinu o odvážných a správných rozhodnutích či pravé lásce.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

So 28. 9. v 15.15 ZDE

Ne 29. 9. v 15.15 ZDE

Další informace: Mirius FD     ČSFD

 

Hrajeme 25.–26. 9.

mládeži přístupný, dabing, animovaný, vstupné: 60 Kč

USA 2019, režie: Chris Renaud, Jonathan del Val, 86 min.

Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata!

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

St 25. 9. ve 14.00

Čt 26. 9. ve 14.00

Vstupenky na tato představení lze zakoupit pouze v pokladně kina Mír 70 Krnov před projekcí.

Další informace: CinemArt     ČSFD

 

 

Hrajeme 28.–29. 9.

mládeži přístupný, dabing, animovaná komedie, vstupné: 100 Kč

USA 2019, režie: Thurop Van Orman, John Rice, 97 min.

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

So 28. 9. v 15.30 ZDE

Ne 29. 9. v 15.30 ZDE

Další informace: www.angrybirds2film.cz      ČSFD