po út st čt so ne

Hrajeme 15.–17. 7.

do 12 let nevhodný, dabing, akční sci-fi, vstupné: 2D 120 Kč, 3D 140 Kč

USA 2019, režie: Simon Kinberg, 114 min.

X- Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, ale když se vrátí domů, zjistí, že ji neznámá vesmírná síla udělala silnější, ale zároveň mnohem nestabilnější. Zrodila se Dark Phoenix.

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony.

Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 15. 7. v 18.15 2D dabing ZDE

Út 16. 7. v 18.15 3D dabing ZDE

St 17. 7. v 18.15 2D dabing ZDE

Další informace: CinemArt     ČSFD

 

Hrajeme 15.–17. 7.

do 12 let nevhodný, titulky, komedie, vstupné: 110 Kč

USA 2019, režie: Chris Addison, 94 min.

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie PODFUKÁŘKY. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze ... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější?

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 15. 7. ve 20.15 ZDE

Út 16. 7. ve 20.15 ZDE

St 17. 7. ve 20.15 ZDE

Další informace: Forumfilm     ČSFD

 

Hrajeme 18.–21. 7.

do 12 let nevhodný, dabing, komedie, vstupné: 130 Kč

DEU 2018, režie: Florian David Fitz, 111 min.

Komediální příběh o tom nedůležitém v současném materiálním světě.

Nejlepší přátelé Toni a Paul se na 100 dnů vzdají díky sázce všeho, co vlastní. Každý den dostanou jednu ze svých věcí zpět. Během této výzvy si možná uvědomí, že jediné, bez čeho nelze žít, je přátelství.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 18. 7. ve 20.30 ZDE

Pá 19. 7. ve 20.30 ZDE

So 20. 7. ve 20.30 ZDE

Ne 21. 7. ve 20.30 ZDE

Další informace: Bioscop     ČSFD

 

Hrajeme 17. 7.

mládeži přístupný, dabing, akční sci-fi komedie, vstupné: 110 Kč

USA 2019, režie: F. Gary Gray, 115 min.

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

Vstupenky lze zakoupit pouze v den promítání v pokladně kina

St 17. 7. ve 21.00 dabing

Další informace: www.meninblackfilm.cz      ČSFD

 

 

Hrajeme 18. 7.

do 12 let nevhodný, titulky, životopisný hudební, vstupné: 100 Kč

GBR/USA 2018, režie: Bryan Singer, 134 min.

4× Oscar 2019 – Hlavní herec, Střih, Mix zvuku, Střih zvuku

Queen. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.

Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou We Will Rock You, We Are the Champions nebo právě Bohemian Rhapsody. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Brian May, kytarista skupiny Queen, s filmaři úzce spolupracoval a jejich práci hodnotí slovy: „Film Bohemian Rhapsody vypráví o rodinách a vztazích, o nadějích a touhách, o smutku a zklamáních, ale hlavně o vítězstvích a naplnění snů. A to způsobem, který se dotkne každého. Nebyla to snadná cesta – ale všechny nejdůležitější cesty jsou takové! Rami, Lucy a kluci dali dohromady monumentální show – mnohem lepší než je originál!“

Vstupenky lze zakoupit pouze v den promítání v pokladně kina

Čt 18. 7. ve 21.00

Další informace: CinemArt     ČSFD