po út st čt so ne

Ve dnech 17.–25. září

nebude v provozu velký sál krnovského kina. Jeho vedoucí Pavel Tomešek k tomu říká: „Z provozních důvodů je nutné vyměnit konstrukci držící projekční plátno a lávky, které umožňují servis opon v kině. Zároveň musíme vyměnit i projekční plátno, neboť to stávající bylo osazeno při digitalizaci kina v roce 2011 a jeho odrazivost je snížena prachem, který se usazuje nejen na povrchu, ale i v samotném plátnu. Diváci tak budou mít jasnější obraz a věříme, že změny si všimnou hlavně u 3D projekcí.“

Po dobu rekonstrukce bude v provozu pouze malý sál kina (Art klub), kam se přesune běžná projekce. S ohledem na omezenou kapacitu sálu (20 míst) doporučuje vedení kina využívat možnosti předprodeje vstupenek v pokladně kina, v Turistickém informačním centru Krnov, nebo prostřednictvím internetu.

 

Hrajeme 26. 9. – 3. 10.

mládeži přístupný, komedie, vstupné: 130 Kč

ČR 2018, režie: Rudolf Havlík, 95 min.

Režisér úspěšné romantické komedie Pohádky pro Emu, Rudolf Havlík přichází s novou komedií s hvězdným hereckým obsazením Po čem muži touží. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek.

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

St 26. 9. v 17.45 ZDE

St 26. 9. ve 20.00 ZDE

Čt 27. 9. v 17.45 ZDE

Pá 28. 9. v 17.45 ZDE

So 29. 9. v 17.45 ZDE

Ne 30. 9. v 17.45 ZDE

Po 1. 10. ve 20.00 ZDE

Út 2. 10. ve 20.00 ZDE

St 3. 10. ve 20.00 ZDE

Další infoprmace: CinemArt      ČSFD

 

 

Hrajeme 1.–3. 10.

do 15 let nepřístupný, dabing, komediální drama, vstupné: 120 Kč

DEU 2017, režie: Marc Rothemund, 104 min.

Představitel učitele z extrémně populární série „Fakjů pane učiteli“ se vrací do kin v další skvělé roli ve filmu plném smíchu i dojetí. A říká jasně „Spolu to dáme“. Jako nezodpovědný floutek Lenny dostane na starosti patnáctiletého kluka Davida s vážně nemocným srdcem. Davidova prognóza říká, že svých šestnáctých narozenin už se nejspíš nedožije. Lenny pojme péči zcela po svém, bez pravidel. Jestli má David umřít mladý, nemá smysl dělat domácí úkoly. Zato striptýz aspoň jednou v životě vidět musí!

Po další divoké pařbě zaparkuje zbohatlický floutek a playboy Lenny svojí káru jen těsně vedle garáže, hned na dně napuštěného bazénu. A tátovi dojde trpělivost. Konec flákání, konec utrácení, konec toho být naprostý budižkničemu. Lenny se musí začít starat o patnáctiletého Davida s těžce nemocným srdcem, kterému podle lékařů zbývá pár měsíců života. David žije v sanatoriu a kromě operací toho vlastně moc nepoznal. V jeden moment se tak střetnou dva naprosto rozdílné světy, svět klubů, mejdanů, alkoholu a krásných holek se světem nemocnice, léků a operačních sálů. S tím druhým světem si ale Lenny moc starostí nedělá a začne se o Davida starat tak, jak prostě umí.

„Jste bezstarostný ignorant a egomaniak. To je pro těžce nemocného kluka ideální,“ slyší od krásné lékařky. Rozhodne se, že to spolu dají a že si David musí užít, dokud to jde. Ukrást auto, jít na striptýz, do klubu, prostě jen nakupovat blbosti. A pak si David přeje, že by se chtěl zamilovat do nějaké holky. To je velký oříšek, ale nečekané kamarádství už je tak pevné, že začnou pracovat i na tom. Když se s někým stanete opravdoví kámoši, nese to sebou i jeden závazek – Spolu to dáme. A na plno, jako kdyby už nemělo být žádné zítra... což se ostatně může opravdu stát.

Svým námětem připomíná film slavnou komedii Nedotknutelni, nebo mladistvou verzi komedie Než si pro nás přijde. Ovšem o opisování nemůže být řeč. Film „Spolu to dáme“ vzniknul podle skutečného příběhu a podle knihy, kterou jeden z kamarádů sepsal.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 1. 10. v 17.30 ZDE

Út 2. 10. v 17.30 ZDE

St 3. 10. v 17.30 ZDE

Další informace: Bontonfilm     ČSFD

 

Hrajeme 27.–30. 9.

do 15 let nepřípustný, titulky, horor, vstupné: 120 Kč

USA 2018, režie: Gregory Plotkin, 89 min.

Parta kamarádů si jde užít do zábavného parku hrůzy. Uprostřed strašidelných atrakcí je ale začne terorizovat a pronásledovat skutečná hrozba. Maskovaný zabiják. Jak se dovoláte pomoci v místě, kde si všichni myslí, že šílenec, který se vás pokouší zabít a likviduje vaše kamarády, je součástí show? Horor Hell Fest: Park hrůzy připravili producenti populárního seriálu Živí mrtví ( Walking Dead ).

Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří. Přesně tak se cítí hrdinové hororu Hell Fest: Park hrůzy. Sériový zabiják v masce si totiž z celého lunaparku Hell Fest udělal dokonalé maskování a svoje vlastní smrtonosné hřiště. Panoptikum strašidel skropí skutečná krev, na velevážené publikum čeká opravdový děs a smrt.

Vyvražďovací řádění zabijáka v masce čekáte každý pátek 13., na každý Halloween, vždy, když jedete na opuštěnou chatu do lesů, nebo když zapomenete uklidit motorovou pilu. Ale na veřejnosti na pouti?

Režisér Hell Festu Gregory Plotkin není v hororovém žánru žádným nováčkem. Je podepsán pod několika díly úspěšné série Paranormal Activity a jako střihač dával konečnou podobu, humor a napětí filmům Noční hra, Všechno nejlepší nebo Uteč.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 27. 9. ve 20.00 ZDE

Pá 28. 9. ve 20.00 ZDE

So 29. 9. ve 20.00 ZDE

Ne 30. 9. ve 20.00 ZDE

Další informace: Bontonfilm      ČSFD

 

Hrajeme 1.–3. 10.

do 15 let nepřístupný, titulky, akční sci-fi, vstupné:  2D 130 Kč, 3D 150 Kč

USA 2018, režie: Shane Black, 101 min.

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou.

Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 1. 10. v 17.45 2D ZDE

Út 2. 10. v 17.45 3D ZDE

St 3. 10. v 17.45 2D ZDE

Další informace: CinemArt     ČSFD