po út st čt so ne

Hrajeme 27.–29. 5.

do 15 let nepřístupný, titulky, krimi thriller, vstupné: 120 Kč

USA 2019, režie: Joe Berlinger, 108 min.

Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanějších sériových vrahů historie, Teda Bundyho.

Překvapivým vypravěčem strhujícího filmu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy. Až postupně zjišťuje, že muž, s nímž vedla láskyplný rodinný život, je jedním z nejhledanějších a největších monster Ameriky.

Příběh Teda Bundyho je strašlivý a v mnoha ohledech fascinující i dnes, čtyřicet let poté, co Amerika seděla přilepená k obrazovkám a sledovala soudní proces s ním. Bundy spáchal minimálně třicet vražd mladých žen, všechny omráčil, brutálně uškrtil a znásilnil, často posmrtně. Jeho krvavý koníček budil hrůzu, přesto se během procesu i po něm stal miláčkem mnoha žen a dívek. Nebyl to žádný odporný podivín a hnusný vrah, Ted Bundy byl okouzlující, vzdělaný a inteligentní krasavec. Díky svému šarmu se vždy snadno seznámil a odvedl svou oběť bez problémů z veřejného baru někam pryč, kde mohli být sami. Dvakrát utekl z vězení, jakoukoliv vinu přes deset let popíral a věřil, že svým odzbrojujícím úsměvem a osobním kouzlem si vedle zástupu zamilovaných žen nakonec nakloní i porotu.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Po 27. 5. ve 20.00 ZDE

Út 28. 5. ve 20.00 ZDE

St 29. 5. ve 20.00 ZDE

Další informace. Bontonfilm     ČSFD

 

Hrajeme 30. 5. – 5. 6.

do 12 let nevhodný, titulky, akční sci-fi, vstupné: 2D 130 Kč, 3D 150 Kč

USA 2019, režie: Michael Dougherty, 132 min.

Po celosvětovém úspěchu filmů „Godzilla" a „Kong: Ostrov lebek" uvidíme v květnu další kapitolu z filmového monstrsvěta: „Godzilla II Král monster".

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.

Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 30. 5. v 17.15 2D ZDE

Pá 31. 5. v 17.15 3D ZDE

So 1. 6. ve 20.00 2D ZDE

Ne 2. 6. ve 20.00 3D ZDE

Po 3. 6. v 17.15 2D ZDE

Út 4. 6. v 17.15 3D ZDE

St 5. 6. v 17.15 2D ZDE

Další informace: Vertical Ent.       ČSFD

 

Hrajeme 17. 6.

Znáte významné krnovské rodáky? Víte, že Leopold Bauer nebyl jediný architekt, který se v Krnově narodil? Chcete se dozvědět více, než se vejde do televizního dokumentu? Přijďte se podívat na projekci a následnou besedu z projektu Šumné stopy, která proběhne v krnovském kině Mír 70.

Předprodej vstupenek probíhá v Turistickém informačním centru Krnov a v kině Mír 70 Krnov.

Online můžete vstupenky zakoupit ZDE (nezapomeňte si prostudovat postup a pravidla)

Hrajeme 30. 5. – 5. 6.

do 12 let nevhodný, titulky, životopisný, vstupné: 130 Kč

GBR/USA 2019, režie: Dexter Fletcher, 120 min.

Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět.

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte.

Od chvíle, kdy Elton čuchnul k údernějším rytmům, není jeho příběh klasickým životopisem, ale živelnou a bláznivou hudební show, v níž se jeho koncertní čísla prolínají s muzikálovými výstupy. Největší hity Eltona Johna, jako například Your song, I´m still standing nebo titulní Rocketman se tu objevují ve velmi originálních aranžích, jichž se ujal herecký představitel hlavního hrdiny Taron Egerton (hvězda filmů série Kingsman), který nejen že se Eltonovi podobá, ale vyrovná se mu i pěvecky. Všechny slavné hity ve filmu zazní právě v jeho podání.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 30. 5. ve 20.00 ZDE

Pá 31. 5. ve 20.00 ZDE

So 1. 6. v 17.30 ZDE

Ne 2. 6. v 17.30 ZDE

Po 3. 6. ve 20.00 ZDE

Út 4. 6. ve 20.00 ZDE

St 5. 6. ve 20.00 ZDE

Další informace: CinemArt      ČSFD