po út st čt so ne
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PŘIDEJ SE A NAZPÍVEJ PÍSEŇ v jakémkoliv hudebním stylu:

rock  pop  metal  jazz  blues   folk  hip hop  rap   disco   country  lidová píseň   …

nebo NAKRESLI OBRÁZEK s Trollly

Každý soutěžící může soutěžit s více písničkami i obrázky - písničky může poslat v jednom mailu i každý zvlášť, obrázky musí donést do kina. Písničku může nazpívat či nahrát jeden, ale i dva, tři či skupinka.

Hodnotí hlavně originalita a zajímavost písně - klipu či obrázku.

Prvních 50 soutěžících získá filmový plakát či figurku Trolla.

Jak soutěžit?

Namaluj obrázek, na zadní stranu připiš jméno, věk, kontakt (mail nebo telefon) a o jaký filmový plakát či trolla bys měl/a zájem, a odevzdej obrázek v pokladně kina nebo vhoď do poštovní schránky na kině.

Nahrej svou píseň, ulož ji na libovolný server (úložiště) a pošli odkaz ke stažení na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , předmět „Soutěž“ nebo vlož nahranou písničku přímo do e-mailu (pokud se tam vleze).

Do e-mailu připiš jméno, věk, kontakt (mail nebo telefon) a o jaký filmový plakát či trolla bys měl/a zájem.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Jak soutěžit?

Nahrej svou píseň, ulož ji na libovolný server (úložiště) a pošli odkaz ke stažení na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , předmět „Soutěž“ nebo vlož nahranou písničku přímo do e-mailu (pokud se tam vleze). Do e-mailu připiš jméno, věk, kontakt (mail nebo telefon) a o jakého trolla či filmový plakát bys měl/a zájem (filmový žánr - dětský, animovaný, akční, sci-fi, horor, dobrodružný, romantický...).

Ceny:
   50x filmový plakát dle vlastního výběru z dané nabídky
   50x figurka Trollů
  

Podmínky:
Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek, ukončení soutěže bude 12.8.2020. Každý soutěžící může soutěžit s více písničkami, odkaz může poslat v jednom mailu i každý zvlášť. Písničku může nazpívat či nahrát jeden, ale i dva, tři či skupinka.

Výběr výherce:
Prvních 50 soutěžících, kteří pošlou e-mailem odkaz na svou píseň, získává filmový plakát dle vlastního výběru z dané nabídky.
Ze všech došlých odpovědí budou vybrány nejlepší písně a ty ohodnoceny dalšími cenami. Hodnotit se bude nejen přednes, ale hlavně originalita a zajímavost písně - klipu.

Předání cen:
Každý výherce ceny bude kontaktován na základě uvedeného kontaktu. Seznam výherců bude uváděn na webových stránkách kina.
Ceny za pořadí budou průběžně vydávány v kině Mír 70 Krnov po předložení dokladu o totožnosti nebo zprávy o výhře (v telefonu).
Ceny za nejlepší píseň budou předávány před a po představení Trollové: Světové turné. Datum bude upřesněn.
Po předání ceny bude výherce s cenou vyfotografován.

Další podmínky:
Pořadatelem soutěže je MIKS - kino Mír 70 Krnov, nám. Míru 1/14, 794 01 Krnov
V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí. Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách kina Mír 70 ve formátu „Jméno a příjmení“ a fotografie výherců bez označení jmény. Tyto data výherců budou také odeslány distributorovi filmu jako doklad předání cen. Na stránkách kina mohou být uveřejněny písně, které získaly některou z cen. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu. Výhry jsou právně nevymahatelné. Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení stránek se soutěží. Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním stránek pořadatele. Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel stránek svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Nenuďte se, pojďte si něco zahrát, třeba jak znáte pohádky?!

Pohádkový kvíz pro děti

 

Znáte pohádkové postavičky?

Jak znáte film Ledové království?

Doplň druhého z dvojice!

Byli jste úspěšní? Brzy se můžete těšit na další! Nechce se vám čekat? Tak si zatím můžete vytisknout některou z našich omalovánek!