po út st čt so ne

o trička Cats a vstupenky na filmový muzikál Cats

Prvních 10 soutěžících se správnými odpověďmi získává tričko Cats, první a pátý získává navíc volnou vstupenku na muzikál Cats.

 

Výherci soutěže Cats

1) Jiří Kotlár - tričko + vstupenka

2) Michal Zábrodský - tričko

3) Drápalová Anna - tričko

4) Martina Drápalová - tričko

5) Miroslav Čimbura - tričko + vstupenka

6) Marcela Čechová - tričko

7) Adrian Kudynek - tričko

8) Marcela Vydrová - tričko

9) Tereza Kaňoková - tričko

10) Tomáš Dlouhý - tričko

Správné odpovědi:

1.) Jak se jmenuje ústřední píseň muzikálu? - Memory

2.) Kdy a kde se uskutečnila první premiéra muzikálu Cats? - R. 1981, West End, Londýn

3.) Kdo je režisérem tohoto filmového zpracování a kolik získal Oscarů? - Tom Hooper, získal 1 Oscara (Nejlepší režie - Králova řeč)

 

Odpovědi spolu s Vaším jménem, kontaktními informacemi (mail nebo telefon)  a velikostí trička (M nebo XL) zasílejte mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , předmět „Soutěž Cats“ do středy 15. 1. 2020.

Každý výherce ceny bude kontaktován a ceny budou vydány v pokladně kina Mír 70 Krnov od 9. do 19. 1. 2020 v době 18.00 – 19.30 hod. 

 

 

Pravidla soutěže:

Odesláním mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., předmět „Soutěž-Cats“ se správnými odpověďmi spolu s Vaším jménem a kontaktními informacemi (mail nebo telefon) se zařazujete do soutěže o ceny. Výherce každé ceny bude vybrán z doručených odpovědí.

Ceny:
2x 1 vstupenka na filmový muzikál Cats
10x tričko Cats (velikost M nebo XL)

Podmínky:
Soutěž začíná zobrazením těchto podmínek (7. 1. 2020), ukončení soutěže bude dne 15. 1. 2020. Na jednoho soutěžícího je povolen jeden odpovědní mail. Při zjištění duplicit bude uživatel automaticky vyřazen.

Výběr výherce:
Prvních 10 soutěžících se správnými odpověďmi získává tričko Cats, první a pátý získává navíc volnou vstupenku na filmový muzikál Cats. Výherce bude ihned po vybrání kontaktován na základě uvedeného kontaktu. Seznam výherců bude uveden na webových stránkách kina ve čtvrtek 16. 1. 2020.

Předání cen:
Každý výherce ceny bude kontaktován a ceny budou vydány v pokladně kina Mír 70 Krnov od 9. do 19. 1. 2020 v době 18.00 – 19.30 hod. po předložení dokladu o totožnosti. Po předání ceny bude výherce s cenou vyfotografován.

Další podmínky:
Pořadatelem soutěže je MIKS - kino Mír 70 Krnov, nám. Míru 1/14, 794 01 Krnov
V případě zjištění duplicitních odpovědí nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si provozovatel vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto uživateli a na úplné zrušení všech duplicitních odpovědí. Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze data výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách kina Mír 70 ve formátu „Jméno a příjmení“ a fotografie výherců bez označení jmény. Tyto data výherců budou také odeslány distributorovi filmu jako doklad předání cen. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže kdykoliv v jejím průběhu. Výhry jsou právně nevymahatelné. Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení stránek se soutěží. Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s jeho používáním nebo využíváním stránek pořadatele. Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel stránek svým dobrovolným vstoupením do soutěže potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.