po út st čt so ne
Kino Mír 70 od 1.3.2017 ruší rezervace a nabízí novou službu „NÁKUP VSTUPENEK PŘES INTERNET“. Přečtěte si všeobecné obchodní podmínky.

POZOR, všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat aktuální opatření

Při nákupu vstupenek vyčkejte, až se Vám zobrazí potvrzení o celé transakci, nejenom o zaplacení na Go-Pay! Při předčasném opuštění stránky Vám vstupenka nepřijde a zůstane v reklamačním fondu Go-Pay. Při kontrole v kině je možno předložit vstupenky vytištěné nebo je ukázat na displeji chytrého telefonu.

On-line REZERVACE VSTUPENEK je možná POUZE pro držitele věrnostní karty FILMOVÁ KARTA BIO SENIOR KARTA. Karty jsou k prodeji pouze na pokladně kina Mír 70. Při zadávání rezervace je nutno po vybrání požadovaného filmu (data i hodiny) nejprve ZADAT ČÍSLO FILMOVÉ KARTY. Při jednom zadání je možno rezervovat max. 5 míst.
Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout V POKLADNĚ KINA MÍR 70 NEJPOZDĚJI 30 MINUT před začátkem představení, poté je rezervace automaticky RUŠENA! V případě prodloužení rezervace volejte tel. 554 615 050. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit rezervované místo v závislosti na obsazení sálu (týká se hlavně plně neobsazených dvojsedadel)!
(počítejte s možností vzniku fronty, vstupenky můžete zakoupit předem, případně přijďte s časovou rezervou)

Pokud se vám níže nezobrazuje prodej vstupenek, můžete si jej otevřít v NOVÉ ZÁLOŽCE