po út st čt so ne
 

Černé Vánoce

Kategorie:
kino Mír 70
Datum:
2019-12-14 20:00

do 15 let nepřístupný, titulky, horor, vstupné: 120 Kč

USA 2019, režie: Sophia Takal, 98 min.

Když do univerzitního městečka dorazí na Vánoce místo Ježíška maskovaný zabiják, budou si jeho obyvatelky přát jediný dárek – přežít. Černé Vánoce jsou remakem oblíbené hororové klasiky, v níž místo cukroví „voní“ krev.

Studentka Reily (Imogen Poots) má po lehce traumatickém zážitku ze střetu s opačným pohlavím pifku na všechny chlapy a její spolubydlící na koleji ji v tom mohutně podporují, protože od čeho jiného jsou kámošky, že? Všechny se těší, jak si užijí vánoční svátky ve vyprázdněném univerzitním kampusu, z něhož většina studentů odjela strávit prodloužené volno s rodinami. I proto, že kvůli nevraživosti vůči opačnému pohlaví začalo být tohle sesterstvo dost nepopulární.

Dokonalou idylu plnou sněhu a blikajících světel naruší série znepokojivých textových zpráv, která jim začne chodit na mobily. Následně jedna z nich zmizí a další zavraždí maskovaný útočník. Než si Reily a ostatní dívky uvědomí, že jim všem jde o život, ztratí jakoukoliv naději na únik. Mají jen dvě možnosti – pasivně čekat, než si smrt přijde i pro ně, nebo se postavit na odpor. Klíčová otázka zní, kdo proti nim vlastně stojí, a jestli můžou věřit některému z kluků, kteří jim přišli na pomoc.

Nákup a rezervace vstupenek: (postup a pravidla)

Čt 12. 12. ve 20.00 ZDE

Pá 13. 12. ve 20.00 ZDE

So 14. 12. ve 20.00 ZDE

Ne 15. 12. ve 20.00 ZDE

Další informace: CinemArt      ČSFD

 

 
 

Powered by iCagenda