po út st čt so ne
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
 

Caroline Smith: Čarodějky v kuchyni

carodejky_v_kuchyni_UVODNIK
Kategorie:
Městské divadlo
Datum:
2020-10-07 19:00

Náhradní představení za 1. 4. 2020, stávající vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné: 250/220 Kč, ZTP, děti a studenti sleva 50 %

Hraje MD Agentura

Skutečné pozadí televizní cooking show

Co se stane, když osud svede dvě zralé ženy, které se dlouhá léta nenávidí, do televizní kuchařské šou? Urážky jsou pikantnější než připravované pokrmy, výpady ostřejší než chilli paprika, atmosféra hustější než bešamelová omáčka... Kdo koho utáhne na vařené nudli? Je špikovací jehla dobrá zbraň? Co "dobrého" si dámy naservírují?

Kuchařky Dolly Biddleová a Isabel Lomaxová mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni − a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnášejí (a to je slabé slovo). Nejenom kvůli konkurenci, ale také kvůli dávnému hříchu z mládí. Je nebezpečné vyskytovat se v jejich blízkosti, pokud se ty dvě dostanou k sobě. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná cooking show Čarodějky v kuchyni.

O autorce:

Caroline Smith působí od roku 1979 v divadlech po celé Kanadě nejen jako dramatička, ale také jako režisérka, choreografka, herečka, porotkyně i učitelka. Hra Čarodějky v kuchyni (The Kitchen Witches) vyhrála v roce 2005 cenu Samuela Frenche pro nejlepší kanadskou divadelní hru. Její hry jsou uváděny nejen v Kanadě, ale po celém světě.

Režie: Roman Štolpa

Překlad: Martin Fahrner

Hrají: Sandra Pogodová, Ladislav Ondřej/Vincent Navrátil, Michaela Dolinová a Milan Duchek

délka představení: 120 minut + přestávka

 

Městské divadlo Krnov nabízí „NÁKUP VSTUPENEK PŘES INTERNET“. Přečtěte si všeobecné obchodní podmínky.

Při nákupu vstupenek vyčkejte, až se Vám zobrazí potvrzení o celé transakci, nejenom o zaplacení na Go-Pay! Při předčasném opuštění stránky Vám vstupenka nepřijde a zůstane v reklamačním fondu Go-Pay. Při kontrole v divadle je možno předložit vstupenky vytištěné nebo je ukázat na displeji chytrého telefonu.

 

 
 

Powered by iCagenda